Studená sobota.

3.12.2010 21:42 | Autor: admin

Teraz, vo večerných hodinách sa na našom území zase rozsnežilo, alebo rozpršalo, podľa toho, na ktorom mieste Slovenska stojíte. Stále nám ovplyvňuje frontálny systém podružnej tlakovej níže a za studeným frontom, ktorý prechádza cez naše územie, sa zase začne prejavovať prílev studeného vzduchu od severozápadu.

V noci budú ešte doznievať zrážky, budeme mať oblačno až zamračené so snežením, alebo dažďom, ale od severozápadu bude oblačnosť ubúdať a teplota bude rýchlo na čerstvom snehu klesať. Do rána budeme mať od -7 do -15 st, ale na juhu stredného a na východe bude od -2 do -8 st.

Cez deň už bude malá oblačnosť, ale na severozápade a severe sa v priebehu dňa môže oblačnosť zväčšiť a nedajú sa v týchto častiach Slovenska pri severozápadnom prúdení vylúčiť snehové prehánky. V sobotu bude teplota od 0 do -7  st, len krajný juhovýchod bude mať 1, max 2 st nad nulou.

Na horách bude tiež príjemná málooblačná, ale studená sobota, popoludní ojedinele aj snehové prehánky. Maximum od -6 do -9 st.

V sobotu si studené ráno nacvičíme a v nedeľu sa nám vstávať oveľa lepšie.

studené ráno

studený deň

Sdílejte článek: FacebookTwitter

Keď fúka zo Sahary.

Keď fúka zo Sahary.

Viete, čo to je "lokálny vietor? Je to vietor,...

Lyžovačka? Ešte áno!

Lyžovačka? Ešte áno!

Aj keď už stále častejšie hľadíme do katalógov na letnú...

Drahší zdravý šalát.

Drahší zdravý šalát.

Ako vieme, počasie a aktuálne poveternostné podmienky vplývajú na náš...

Prší, prší….

Prší, prší….

Vo svete sa v uplynulých dňoch objavili problémy so zrážkami....